Štěpán Soukup


Štěpán Soukup

Štěpán Soukup má více než 25 let zkušeností s řízením stavebních projektů v soukromých společnostech jako technik a působil jako referent na odboru dopravy a veřejného prostoru městského úřadu v Praze. Zaměřoval se na vyjádření k projektové dokumentaci, havárie a připojení objektů ke komunikacím.

Má zkušenosti se zpracováním stavebních projektů, technických návrhů, inženýringu a výběrových řízení pro investory. Specializuje se také na poradenství developerských projektů. Působil v zahraničních společnostech.

Jeho cílem je dosahovat vynikajících výsledků ve správě Vašeho majetku a realizaci stavebních projektů s ohledem na nejnovější trendy a technologie.

Reference:

 Rekonstrukce Masarykova nádraží - Masaryčka (ref. DOVP), Národní muzeum (ref. DOVP), Státní opera - komunikace (ref. DOVP), část revitalizace komunikace k Pražskému hradu v ul. Nerudova x Ke Hradu (ref. DOVP), Petřínská rozhledna - komunikace parku (ref. DOVP), obchodní dům KOTVA (ref. DOVP), Hotel Intercontinental (ref. DOVP), Strakova akademie (ref. DOVP) a jiná vyjádření k projektové dokumentaci v historické části Prahy 1 a řešení rekonstrukcí či změny užívání.